Przydatne adresy

Chcąc odbyć szkolenie na prawo jazdy należy załatwić szereg formalności, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

W Przemyślu konieczne będzie odwiedzenie następujących instytucji:

W zależności od miejsca zameldowania kandydata na kierowcę w celu uzyskania profilu kandydata na kierowcę należy udać się do:

1) Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Przemyślu, ul. Wodna 11

lub

2) Starostwo Powiatowe w Przemyśluul. Plac Dominikański 3, godziny pracy: od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30, wtorek od 8.00 do 16.00

3) Po ukończeniu kursu należy udać się do Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Kierowców w Przemyślu celem zapisu na egzamin państwowy. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu, ul. Topolowa 7, tel.: (16) 675-06-58, fax: (16) 675-06-58, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Egzamin na prawo jazdy w Przemyślu

 

Oczywiście na kurs prawa jazdy kategorii A lub B zapraszamy do Ośrodka Szkolenia Kierowców - Jerzy Świetlicki, ul. Jagiellońska 19, tel. kom. 606 356 049

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!